فروش انواع ویولن در ویولن سنتر، تا 24ماه قسط

برترین وتخصصی ترین مرکز مشاوره و فروش ویولن در ایران

مجموعه ویولن سنتر با سابقه طولانی در تولید و وارد کردن ویولن، آموزش ویولن نوازی و برگزاری کنسرت های زیاد اکنون در نظر دارد خدمات حرفه ای خود را در این سایت متمرکز کند. شما می توانید بعد از تماس با متخصصین ویولن در ویولن سنتر، از بهترین و با کیفیت ترین ویولن مناسب برای خود، بر اسسا بودجه ای که مد نظر دارید، خرید ساز انجام دهید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما می توانید صفحه درباره ما را مطالعه نمایید: درباره ما
در بحث مالی نیز، سرمایه گذاری خارجی را به شما معرفی خواهیم کرد. شما می توانید با ثبت نام در سایت آنها به آدرس http://www.badiz.org/ و معرفی حساب بانکی، ضامن و چک و هر آنچه مورد نیاز باشد، از ما خرید اقساطی انجام دهید.
قابل ذکر است در این مرحله ویولن سنتر کاملا مستقل از شرکت سرمایه گذار می باشد و تنها وظیفه تهیه کردن ساز، کوک و تحویل آن را به بعهده دارد. تایید شدن حساب و چک ها و قسط بندی ها و باقی موارد به عهده شرکت سرمایه گذار خواهد بود و ویولن سنتر هیچگونه سود و منفعتی بابت این همکاری ایشان با شما نخواهند داشت.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر، دیدن و بررسی محاسبه گر قسط ها و باقی موارد وارد سایت سرمایه گذار شوید و به عنوان کد معرف عدد 142836 را وارد نمایید. و یا به منظور خرید نقدی با هر یک از شماره های ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

سایت سرمایه گذار
badiz.org
کد معرف: 142836

ساز خود را پیدا کنید